אודות המותג:

Boo&Dav נוצרה בשנת 2016 על ידי שלי אמדור, אמנית גרפיקה, המתעדת רגעים ראשוניים ומרגשים מחיי היום יום של הילדים.
ב-Boo&Dav עולם הדימיון נפגש עם עולם החומר בזכות איורים בקו עדין ונאיבי, המזכירים את סיפורי האגדות מן העבר.
באתר הבית תוכלו למצוא שפע של מוצרים, המדברים בשפה אחידה, יוצרים מראה שלם לחדר הילדים, ומוסיפים לאווירה ולהרגשה הנעימה גם למרחבי טיפול, קליניקות וסביבות לימודיות.

אודות היוצרת:

נעים מאוד, שמי שלי אמדור, אמא של בל, נדב (וניב) והיוצרת מאחורי Boo&Dav בוגרת "מכון אבני" בחוג לעיצוב גרפי.
מאז ומתמיד הערכתי אומנות, התעניינתי ועסקתי בה, את מקורות ההשראה אני שואבת מספרי קומיקס, ספרי רישום, סגנון האיור של היצירות "פיטר רביט", אגדות "האחים גרים", עליזה בארץ הפלאות והנסיך הקטן.
האיורים שלי מתארים מצבים ספונטניים, אותנטיים וראשוניים, אותם אני מתעדת, ויחד איתם מפליגה במחוזות הדימיון להרפתקאות קטנות מן החיים.
חוויות בלב ים, בחלל ואפילו בכדור פורח, שדה צהוב של חמניות שמחות, המביטות אל השמיים, מפגש עם חיות הג'ונגל, הסוואנה והיער, ורגעים קטנים של קשר בין אישי והבעת מחוות של אהבה.
אני מאמינה בכוחם של צבעים, ותרומתם הרבה להתפתחות היצירתית של הילדים, ומציעה באתר הבית שלי, שפע של רעיונות לעיצוב חדרי ילדים לבנים, עיצוב חדרי ילדים לבנות ועיצוב חדרי ילדים מעורבים, שיצבעו את המרחב בקסם היצירה, יהוו השראה ויעניקו חן ועידון לחלל.
בעשור האחרון עסקתי בתחום המיתוג המסחרי לחברות הזנק בתעשיית ההייטק.
ניסיון זה העניק לי בסיס חזק, ונסך בי את הביטחון לצאת לדרך עצמאית ומרגשת ביותר, עם לידת שני ילדי התאומים הבכורים, בל ונדב, על שמם קרוי גם המותג.
מזמינה אתכם לצאת למסע במחוזות הדמיון והיצירה וללקט לכם ולאנשים האהובים עליכם רגעים של השראה.